+90 216 687 08 01

[email protected]

Hizmetlerimiz

2000’li yılların başında tamamlanan “İnsan Genom Projesi” ve “Kanser Genom Projesi”nden elde edilen ve tüm dünyada milyonlarca hastadan gelen veriler ışığında son 10 yılda onkoloji ve genetik alanında ezber bozan gelişmeler de ardı arkasına gelmeye başladı.

Sadece onkoloji alanında son 6 yılda 22 farklı endikasyonda 68 yeni ilaç ruhsat aldı. Kemoterapinin yerini hedefe odaklı, işlevi bozulan gen ve proteinlere yönelik ilaçlar almaya başladı.  Bağışıklık sistemimizi atlatarak kendini normal hücreymiş gibi gösteren kanser hücrelerini tespit edebilir ve bağışıklık sistemine kanserli hücreleri tanıtmayı becerebilir duruma geldik. Birçok kanser türünde tedavi paradigmaları şimdiden değişmeye başladı bile. En önemli gelişme kişiselleştirilmiş tedaviler alanında kendini gösterdi, kanser başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde hastanın ve hastalığın genetik farklılıklarına göre farklı tedavi protokolleri uygulanıyor.

“Genetik Profilleme” diye adlandırılan yöntem ile hastaların dokuları inceleniyor ve genetik farklılıkları ortaya konuluyor. Böylece doktorlar hastalarının fayda göreceği ilaçlardan oluşan bir tedavi protokolü hazırlayabiliyor. Bu sayede yan etkileri azaltarak daha etkili bir tedavi ile hastalıkları yenmek, sağ kalımı uzatmak ve zaman kazanmak mümkün.

ONKOLOJİ

Dünyanın en gelişmiş Genetik Kanser Testi.
Kişiselleştirilmiş tedavi seçenekleri ile size özel, yan etkisi düşük, daha etkili tedaviler.

Devamı

YAŞAM TARZI GENETİK TESTLERİ

DNA analizlerine dayanarak hastalık yatkınlıklarınızı öğrenebilir, sizin için en doğru beslenme ve egzersiz programını öğrenebilirsiniz.

Devamı

NADİR GÖRÜLEN HASTALIKLAR

GENETİK HASTALIKLAR

Tek gen ya da DNA hasarı sonucu oluşam tüm hastalıklar.

Devamı